Alena.Kropackova00@gmail.com

Jak vydělat peníze a zbohatnout? Bizarní nápady, které lidem vydělaly jmění!

Jak vydělat peníze a zbohatnout? Bizarní nápady, které lidem vydělaly jmění!

jak vydělat peníze rychle

Jak vydělat peníze snadno? Nebo spíš, na čem všem se dá dnes vydělat? Někdy stačí přijít s bizarním nápadem a být dostatečně odvážní na jeho zrealizování. Pak už jenom čekat, jestli to bude úspěch nebo propadák. Někteří lidé dokazují, že s trochou štěstí se dá zbohatnout i na úplných blbostech.

Tohle není to návod, jak vydělat miliony. Spíš článek k pochopení, že základ na podnikání může být naprosto jednoduchý. A že dokonce lidé dokáží zbohatnout bez dlouhého vymýšlení, analyzování a velkých investic.

Jaké bláznivé nápady přinesli lidem miliony dolarů?

 

Rezervujte si místo v nebi

jak vydělat peníze

Stránky: http://reserveaspotinheaven.com/

Ano, i na tomhle se dá vydělat. Za 15 dolarů si můžete rezervovat místo v nebi. Dostanete k tomu průkaz, certifikát a taky návod, jak se do nebe dostat. A pokud tam z nějakých důvodů nebudete, vrátí vám samozřejmě peníze. Člověk by řekl, že za tohle snad nikdo nezaplatí. Na druhou stranu to může být docela dobrý dárek, který je zcela jistě originální 😀

Sýrová tesařka

jak vydělat na bizarním nápadu

Stránky: http://www.sarahcheeselady.com/

Tahle paní má očividně ráda sýr a tesání, takže si z toho udělala byznys. Její sochy vytvořené ze sýra dodává na festivaly, oslavy, sportovní akce a veletrhy. Jak dlouho tohle podnikání vydrží nevím, ale zakázek má očividně dost.

Aplikace, která pomáhá podvádět partnery

zbohatnutí na aplikaci

Stránky: https://www.ashleymadison.com/app/public/loginaction.p

Ashley Madison je sociální aplikace, do které se můžete zaregistrovat  za podmínky, že jste v manželství. Druhou podmínkou je chuť zajít na rande také s někým, kdo už má svatbu za sebou. Tato aplikace vyvolala řadu afér. Její obrat do roku 2014 dosáhl 114 milionů dolarů, což není zrovna málo.

Santova pošta za 10 dolarů

podnikání se santou

Stránky: https://santamail.org/

Na této webové stránce můžete svým dětem objednat personalizovaný dopis přímo od Santy. Doručení je zdarma, ale za dopis platíte 10 dolarů. Na tomhle brilantním nápadů majitel vydělal již přes 5 milionu dolarů.

Milonová domovská stránka

jak vydělat milion

Jak vydělat milion dolarů? Tuhle otázku si kladl 21letý student, který si chtěl vydělat na školné svojí univerzity. Vytvořil webovou stránku a prostor o milionu pixelů začal rozprodávat jako reklamu. Jeden pixel stál jeden dolar. Jelikož se stránka dočkala velké publicity, tak byla často navštěvovaná a recenzenti nakupovali více a více. Celý milion dolarů se mu povedlo vydělat do roka. Údajně je tenhle projekt po několika letech stále ziskový.

Brýle pro psy

zbohatnutí na psích produktech

Stránky: https://woof.doggles.com/

Firma Doggles prodává brýle pro psy. Jedny se prodají za 80 dolarů a majiteli již takto vydělaly miliony. A protože své podnikání rozrůstá, přidal i čepice. Nejkurioznější je pro mě asi psí batoh, který je zřejmě vhodný na svačinky.

Pošlete třpytky těm, které nesnášíte

zbohatnutí díky třpytkám

Tento byznys vydělal za jediný den 20 tisíc dolarů. Je to jednoduché. Za 195 Kč jste mohli poslat obálku tomu, kdo vás naštval. Obálka byla plná třpytek, které se vám po otevření rozsypali naprosto všude. Takže příjemce této obálky se třpytek v domě musel zbavovat velmi dlouho. 24letý Australan měl tak obrovský úspěch, že přestal stíhat a firmu chtěl zavřít. Nakonec ji prodal za 85 tisíc dolarů.

 

Návod na to, jak zbohatnout to zcela jistě není.  Článek spíš slouží k motivaci pro ty, kteří jsou v práci nespokojení a myslí si, že na podnikání nemají. Je vidět, že ne vždy je potřeba začínat se seriozním nápadem, promyšleným byznys plánem a velkou investicí. Někdy zkrátka můžeme zkusit štěstí! Samozřejmě musíme brát v úvahu, že tyhle firmy prosperují na americkém trhu. Na českém rybníčku by se těžko uchytily.

Ale pokud víte o podobných bláznivých nápadech, které se uchytily v Česku, piště do komentářů!

 

Budu sdílet?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

gtag('config', 'UA-115049694-1');